Ana Sayfa
Alfa Romeo
Giulia Quadrifoglio
Haberler
"6 Underground" filmindeki Giulia Quadrifoglio'yu kullandık!
Biz derken, İtalyan ekip arkadaşlarımızı kastediyoruz.

13:45
Şafak Soysal 
Yazan: Şafak Soysal
8 Oca 2020 da 16:30
Google'da tercih edilen kaynak olarak Motor1.com ekleyin
- (https://twitter.com/intent/tweet?url=https%3A%2F%2Ftr.motor1.com%2Fnews%2F391701%2F6-underground-giulia-quadrifoglio-test%2F&text=%226%20Underground%22%20filmindeki%20Giulia%20Quadrifoglio%27yu%20kulland%C4%B1k%21&via=motor1turkiye)
- Kopyala
Paylaş
Patlama, daha fazla patlama, daha büyük patlama... Michael Bay imzalı bir filmden ne beklenirdi ki? 54 yaşındaki yönetmen, asla durmayan büyük ve heyecan verici aksiyon sahneleriyle ünlü ve "6 Underground" da farklı değildi.
Peki size neden bir Michael Bay filminden bahsediyoruz?
Çünkü kadroda yer alan bu yeşil Giulia Quadrifoglio kesinlikle ilginizi hak ediyor. Ryan Reynolds'un "One" adında sosyal adaleti yerine getirmek için yanına 6 kişiyi alan bir milyarderi canladırdığı yapımda İtalyan süper sedan da filmin yüksek oktanlı sahnelerinde boy gösteriyor.
Galeri: 6 Underground'daki Yeşil Giulia Quadrifoglio

15

6 Underground filminin oldukça uzun kovalamaca sahnesinde adeta "içinden geçilen" Giulia Quadrifoglio İtalya'nın Floransa kentinin sokaklarını parselliyor. Çarpışmadan sonra geri gelen yan ayna haricinde otomobil sevenler için oldukça sahnedeki Giulia'nın yanı sıra bir noktada Maserati Quattroporte bile görüyoruz.
Bu aracı kullanmak nasıl olurdu sorusunun cevabını Motor1 İtalya'daki ekip arkadaşlarımız filmde rol alan modifiyeli Giulia'yı kullanarak güzelce vermiş.
Alfa Romeo Giulia haberleri
Alfa Romeo Stelivo ve Giulia reklamında tanıdık bir yüz var
Makyajlı Alfa Romeo Giulia ve Stelvio tanıtıldı
Yeni jenerasyon Alfa Romeo Giulia hayal edildi
Alfa Romeo Giulia ve Stelvio'nun Nring versiyonları tanıtıldı
Netflix'te yayınlanan filmin İtalyan kahramanına yapılan modifikasyonlar arasında hidrolik el freni, ECU yazılımı, Pirelli P Zero Corsa arka lastikler ve McLaren Yeşili kaplama gibi uygulamalar yer alıyor.
Sayfanın üstündeki videoda filmde görev alan sürücülerden biriyle yapılan röportajı ve İtalyan ekip arkadaşlarımızın Giulia Quadrifoglio'yu incelemesini görebilirsiniz. İyi seyirler!
Makaleyi paylaş
- (https://twitter.com/intent/tweet?url=https%3A%2F%2Ftr.motor1.com%2Fnews%2F391701%2F6-underground-giulia-quadrifoglio-test%2F&text=%226%20Underground%22%20filmindeki%20Giulia%20Quadrifoglio%27yu%20kulland%C4%B1k%21&via=motor1turkiye)
- Kopyala
Trend Haberler

Bursalı Dacia Striker, ilk kez görücüye çıktı!

Alpine A310 Vision: Paris'in en yakışıklısı!

Fiat Multipla geri döndü!

Alfa Romeo Cuorerosso: Sanatın GT hali!
GÜNCEL HABERLER
- Volvo, "piyasa zorlukları" bahanesiyle 2.500 kişiyi daha işten çıkarıyor 23 Eki - Kurumsal / Finansal
- Subaru, manuel WRX'i yalnızca Japonya'ya özel tutacak 23 Eki - TEASER
- Subaru'nun elektrikli station wagon'u 510 bg güç sunacak! 23 Eki - Resmi açıklama
- Sıfır kondisyonda bir Ferrari 499P Modificata müzayedeye çıkıyor 23 Eki - Müzayede
- Togg T10F 4More Kehribar Serisi tanıtıldı! 23 Eki - Resmi açıklama
- Lexus ve Yapı Kredi Leasing'den iş birliği! 23 Eki - KAMPANYALAR
- Akaryakıt Fiyatları - 23 Ekim 2026 23 Eki - AKARYAKIT